Apie Odis.lt


Odis – kitoks grožis. Šie žodžiai – ne iš piršto laužti. Mes esame kitokie ir pažadame daryti viską, kad būtume ne tik kitokie, bet ir patys geriausi. Mūsų gaminiai pjaunami lazerio pagalba, todėl Jūs gausite aukštos kokybės produktą.  Norite būti išskirtiniai? Štai kitokios odinės apyrankės, kurios skiriasi nuo tų, kurias matėte iki šiol. Ar ne smagu išsiskirti iš minios ir turėti tik Jums tinkantį vienetinį papuošalą?


Mūsų kuriamos apyrankės gaminamos iš augalinio rauginimo odos. Tai reiškia, kad odai išdirbti buvo naudojamos tik natūralios medžiagos. Apyrankes impregnuojame tik natūralios sudėties impregnantu, kad Jūsų aksesuarai neįgertų vandens ir prakaito. Užtikriname – jokios chemijos!


Mūsų apyrankės ne tik gražios ir stilingos, jos ir itin patogios, nes gaminamos su lengvai užspaudžiamais užsegimais.Kiekviena Jūsų pasirinkta apyrankė bus pritaikyta būtent Jūsų rankai! Kaip sužinoti, koks apyrankės ilgis tinkamas būtent Jums? Žiūrėkite čia


Jei kam įdomu, tai aš esu Stasys Zaranka. Pats kuriu dizainą, ruošiu odą ir pats gaminu visas apyrankes. Pagrindinė mano veikla yra vidaus ir lauko apdaila, tačiau kaip ir visi žmonės turiu hobių. Taip hobių, jų pas mane daaaaug 🙂

Nuo vaikystės domėjausi medžio drožyba, karts nuo karto ir dabar prie to prisėdu. Gal kada ir šioje parduotuvėje išvysite vieną kitą mano drožinėtą vepstę ar dėžutę.

Kitas(turbūt svarbiausias) mano laisvo laiko leidimo būdas – žvejyba. Aišku, koks vyras, jei nei žvejoja, nei medžioja 😀 Kas tada į namus mamutą parvilks ir išdižiai pasakys žmonai „VA“.

Nesenai įsigyjau metalo detektorių, todėl dažnais vakarais po darbo vis išlekiu pamojuoti po laukus, pievas ir miškus. Lobio dar neradau, bet žinau, kad kažkur jis manęs laukia, belieka tik surasti kur….

Po viso to ką perskaitėte, Jums dar keista, kad sugalvojau gaminti apyrankes? 🙂 Technikos naujovės domino visada, bet kaip visada vis pasižiūri į piniginę ir pagalvoji, gal tiek to… Kol kartą etsyje nepamačiau lazeriu pjautų apyrankių, kurios mane sužavėjo. Per mėnesį atsirado pas mane lazeris, sugalvota ir  sumaketuota gal 40 apyrankių modelių. O tada … tada prasidėjo tinkamos odos paieškos apyrankėms. Eksperimentai kokia oda geriau pjaunasi, kuri malonesnė ant rankos, kaip dažyti, kaip impregnuoti… Ir po poros mėnesių ieškojimų, eksperimentų ir klydimų, kai buvau patenkintas apyrankių pavyzdžiais , 2017 metų kovo pirmą dieną startavo ODIS.LT . Tiesa , puslapį nuo nulio sukūriau taip pat pats, gal ne idealus, bet tikiuosi man už tai bus atleista.

Kas mane pažysta, neleis sumeluoti, kad man kokybė daug svarbiau už kiekybę. Gal todėl per pusę metų nuo odis.lt starto neatsirado nė vieno nepatenkinto kliento, nors apyrankių parduota jau daugiau nei 200.


O dabar, kai jau susipažinome  – pats metas išsirinkti Jums tinkantį papuošalą! Nepamirškite pasirinkti spalvos ir jums tinkančio dydžio. Apsilankykite mūsų parduotuvėje! Malonaus apsipirkimo ir smagaus dėvėjimo!